Forma Yaptırma Nedir?

En son güncellendiği tarih: 10 Kas 2020

Forma yaptırma, özelikle lisanslı formaların yüksek maliyetleri ve kötü tasarımlarına bir alternatif olarak sunulmuş son yılların gelişen bir sektörüdür.

Forma yaptırma hemen her spor kulübünün hayali olsa da uzun yıllar boyunca lisanslı forma sağlayıcılarının yüksek fiyat politikaları takımları ve yönetimlerini hazır tasarımları kullanmak zorunda bırakmıştır. Bu durum hem kişiselleştirilebilir forma yaptırmanın önüne geçmiş hem de benzer formaların pek çok takım tarafından kullanılmasına yol açmıştır. Ancak son yıllarda gelişen forma yaptırma sektörü bu problemlerin önüne geçilmesine zemin hazırlamıştır.Forma Yaptırmak Goalspor.com ile Çok Avantajlı


Forma yaptırmanın geçmiş dönemlerde kulüplere getirdiği yükün yanında goalspor.com’un avantajları forma yaptırmak isteyenleri oldukça memnun etmektedir. Peki, goalspor.com forma yaptırmak isteyenlere ne gibi avantajlar sunmaktadır?

· Goalspor.com lisanslı üreticilerden farklı olarak 6 adet forma yaptırma imkânı sunarak gereksiz sayıda forma yaptırılmasını engellemektedir.

· Goalspor.com kullandığı üstün kumaş teknolojisi ile lisanslı bir formadan aşağı kalmayacak kalitede formalar üretmektedir.

· Goalspor.com’ dan forma yaptırmak diğer forma üreticilerine göre oldukça ekonomiktir. Kalite ve ekonomikliği bir araya getiren formaniyaptir.com forma yaptırmak isteyen kulüpleri fahiş forma maliyetlerinden kurtarmaktadır.

· Kulüplerin forma yaptırırken belirli tasarımlarla sınırlı kalmasının önüne geçilir. Sistemimizde bulunan 150 farklı forma tasarımını istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Forma yaptırma sürecinde her türlü detaya karar vererek tamamen size özel bir forma yaptırmış olursunuz.


Forma Yaptırma Süreci Nasıl İşler?


Forma yaptırma modülüne https://www.goalspor.com/forma-tasarla bu adresten ulaşarak öncelikle spor branşı seçilir. Branş seçildikten sonra 6 adımda forma tasarımı tamamlanır. İlk adımda yaka tasarımı seçilir. Birbirinden şık yakalardan biri seçildikten sonra forma modeli seçilir burada seçebileceğiniz 50’den fazla model bulunmaktadır. 3. adımda forma her detayı ile tasarlanır ve 4. adımda ekipman seçimi yapılır. Bu adım da tamamlandıktan sonra oyuncuların isim ve numaralarının yazılacağı 5. adıma geçilir. Oyuncularla ilgili detaylar tamamlandıktan sonra ödeme ekranına geçilir. Ödeme kısmında kapıda ödeme, eft ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden biri ile ödeme yaparak forma yaptırma işlemini tamamlamış olursunuz. Forma yaptırma işleminden kısa bir süre sonra kargoya verilen formalarınız ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör